Standardní chaty


Ubytování ve standardních chatách je svým řešením nejvhodnější pro větší skupinu hostů, nejčastěji tuto možnost využívají základní školy pro pořádání pobytů v přírodě, střední školy pro své harmonizační pobyty, nebo organizátoři letních táborů.

Standardní chaty jsou svojí kapacitou ideální pro ubytování 30 osob – v rámci chaty najdete 4 velké pokoje po 6 nebo 8 lůžkách a samostatný dvoulůžkový pokoj pro pedagogický doprovod. Každá chata disponuje dvěma sociálními zařízeními – větší pro obyvatele velkých pokojů a menší, samostatné pro pedagogický dozor.

Pokoje jsou vybavené většinou patrovými postelemi, matrací povlečenou prostěradlem a polštářem, budete potřebovat vlastní spací pytel.

Máme dostatečnou kapacitu pro ubytování celé školy najednou – v létě 250 a v zimě 150 lůžek!

Pro vaše aktivity během pobytu můžete využívat i velkou jídelnu, společenskou místnost vybavenou dataprojektorem, tabulí a lavicemi, velký párty-stan, vybavení pro ping-pong, beachvolejbalové hřiště nebo ohniště s posezením. Areál je kompletně oplocený a tedy bezpečný.

Okolí areálu nabízí mnoho možností během celého roku – tipy na výlety a aktivity najdete v záložce „Tipy na výlety a aktivity“